suknia ślubna
Moda,  Śluby

Idealna suknia ślubna dla nieidealnej sylwetki

Każda kobieta w dniu ślubu chce wyglądać olśniewająco. Niestety, nie każda ma figurę modelki i zachwyci w dowolnej kreacji. Nawet jeżeli masz trochę za dużo kilogramów, oponkę na brzuchu, za mały biust itd., na pewno znajdziesz suknię ślubną, w której będziesz wyglądać jak księżniczka! Nie wierzysz? No to przeczytaj ten tekst.

Na czym stoimy?

Do tej części zabierz się rzeczowo. Potrzebujesz kartkę i coś do pisania. Kartkę podziel na dwie części. Po jednej stronie wypisz to, z czego jesteś dumna w swoim wyglądzie, a po drugiej stronie napisz to, co wolałabyś ukryć.

Jestem beznadziejna!

Piszesz, wymyślasz i na kartce wypisałaś więcej wad niż zalet Twojego wyglądu? No zdarza się, ale to na pewno kwestia Twojej niskiej samooceny, a nie rzeczywistego stanu rzeczy. Czy podobają Ci się Twoje włosy, twarz, dekolt? Czy możesz pochwalić się pięknymi ramionami lub dłońmi? Może kusisz wąską talią, pięknymi biodrami lub zgrabnymi nogami i seksownymi, zadbanymi stopami? Na pewno znajdziesz w swoim ciele co najmniej kilka fragmentów, które są twoimi atutami.

Telefon do przyjaciela

Kartka wciąż pusta? Poproś zatem o pomoc rodzinę lub zaufaną przyjaciółkę. Nie ograniczaj się tylko do opinii kobiet – śmiało zapytaj przyszłego męża, co w Twoim wyglądzie jest najbardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok.

Odkrywamy to, co piękne

Uznajemy, że samej lub z pomocą życzliwych Ci osób udało się stworzyć listę Twoich atutów. Teraz pora je zaprezentować odpowiednio dobraną ślubną stylizacją. Twój największy walor to zgrabne nogi? Rozważ zatem odważną krótką suknię ślubną, która będzie odkrywać Twoje seksowne, zgrabne łydki. Możesz także pójść na kompromis i wybrać suknię z przodu krótką, z tyłu długą. Będzie to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli nie masz w sobie tyle odwagi, aby wybrać typową ślubną mini. Faktem jest, że wiele Panien Młodych bardzo przywiązanych jest do myśli, że suknia ślubna musi być długa. Może wtedy pozostać długa, ale tylko z tyłu.

Ukrywamy brzuszek

Bardzo wiele kobiet przed ślubem martwi się nadprogramowymi kilogramami, które szczególnie uciążliwe bywają w okolicy talii i brzucha. Spokojnie, nawet na to znajdziemy rozwiązanie! W takiej sytuacji wybierz suknię odcinaną tuż pod biustem. Jeśli masz w okolicach brzuszka kilka zbędnych kilogramów, oznacza to, że prawdopodobnie możesz pochwalić się przy okazji pełniejszym biustem. Wykorzystaj to! W części sukni przykrywającej piersi wybierz fason dopasowany, eksponujący biust. Możesz także zdecydować się na odrobinę głębszy dekolt.

Wszystkie jesteśmy piękne!

W całym tym przedślubnym chaosie pamiętaj, że Twój ukochany wybrał sobie Ciebie za żonę, co oznacza, że kocha Cię taką, jaką jesteś. Dla niego jesteś najważniejsza na świecie! Po prostu pamiętaj o prostej zasadzie, aby eksponować walory i ukrywać mankamenty. Zasada ta dotyczy absolutnie każdej figury, zarówno „eski” z talią osy, jak i puszystej, krągłej „ikselki”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.